BalkonRüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilişinden ayrılır.

Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilişinden ayrılır.

Rüyada balkon görmek veya balkonda durmak ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilişinden ayrılır.

Tek başına balkonda durmak, kişinin yaptığı yararlı işlerden dolayı huzur duyduğuna işarettir. Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğidir.

Rüyasında kendisini bir balkonda oturmus gö-ren, korktugu ve çekindigi seyden emîn olur; kendisini yeni bir balkonda gören, fakirse zengin olur, tüccarsa çok kazanir; zengin-se malı daha da artar. Eski bir balkonda olduğunu gören, eğer fa-kır ise malı artar, zengin ise parası artar; dindar ise daha ziyade ibadete koyulur. Bazılarına göre; balkon kadın ile tabir olunur. Bir balkon yap-tirdığını gören, bir kadın ile suçlanir. Bir balkon üstüne bir balkon daha yaptırdığını gören, karısı üzerine diğer bir kadın daha alır. Bir rivayete göre balkon, büyük bir rütbe, derece ve halk arasında itibar ile tabir olunur. Bazılarına göre rüyanizda kendinizi bir balkonda oturduğunu görmeniz, bir arkadaşiniz veya sevdığınız bir kimse veya aileniz içinden biri ile küçük bir tartisma yapacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada balkonda olduğunuzu görmek kötü niyetli kişilerin etrafınizi sardiğına, balkondan düstüğünüzü görmeniz ise, etrafınızdaki insanlardan zarar göreceğinize işaret eder.

Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilişinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.

Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilişinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir