BalinaBalina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.

Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük güçlüklerle karsilasacaginiza, işlerinizin ters gideceğine, rakiplerinizin sizin hakkınızda düsündükleri kötülükler yüzünden zarara uğrayacağınıza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yaniniza dönemeyeceğine delalet eder. Balina avlandığını görmekse, başkalarının yardımı ile işlerinizi bir düzene sokabileceğinize, balina yagi içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz ol-dugu için o yil hastalıktan uzak kalacağınıza; kendinizin balina balığı avladığınızı görmeniz, çoktandir görmedığınız bir akrabanizi göreceğinize; sizi bir balina balığının yuttuğunu görmeniz ise, uzun zamandir içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir iş teklifi almasina işaret eder. eğer balinayi yakalarsa teklif aldığı işi almaya muvaffak olur.

Rüyada balık ağı görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir