BabaBabasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allaha itaat etmeye, ona isyan Allahın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa delalet eder.

Rüyada babasını vefat etmiş görmek, kötü bir habere işarettir. Babası tarafından sevilmek, önünde hayırlı bir yol açılacağı, sıkıntılı günlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyasında babası tarafından sevildığını gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Karşılaştığınız zorluklarda deneyimli birinden yardım alacağınızın, eğer babanız öldüyse işte zarara uğrama olasılığınız olduğunun işaretidir.

Rüyasında öz babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Rüyayı gören kişinin babası sağ ise bir işbirliği ve sevinç verecektir. Fakat baba ölmüş ise kısa bir süre sonra müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyada babasıni gören kimse muradina erişir, insanın gördüğü en hayırlı rüya, anasi, babası, dedesi ve akrabalarıni görmesidir. Bir kimse rüyada babasıni görse, eğer rüyayı gören ihtiyaçli ise, ummadigi yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. eğer rüyayı görenin herhangi yitigi varsa onu bulur, hasta ise iyileşir. Rüyada babanizi görmek onun size karşı olan duygularınin şekline göre tabir edilir. Babanizi yüzü asik ve kederli bir halde görmek, size dargin olduğuna; ölmüs olarak görmek, ona karşı davranişinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine; babanizin evi terk edip gittiğini görmek acı bir haberle karsilasacaginiza, babanizin sizinle sert bir şekilde konuştuğunu görmek ise, onun size karşı sevgisinin ve sefkatinin devam ettiğine işarettir.Babaşını kendisinin bir bina içerişinde oturttugunu ve kendisi de binanin çatisini yükselttiğini görse, dünya ve din işlerinde babasınin yolunu takip eder ve bu yolda yükselir.

Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir