AyıHilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.

Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Bir ayı öldürmek sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak bu rüya zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman demektir.

Yabancı kimse, beklenmedik, karışık olaylara işaret eder. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır.

Rüyada ayı görmek münafik, ahmak, düsünceden yoksun, düşmanla yorumlanır. Ayiya bindığını gören, devlet tarafından bir menfaat görür. Rüyada ayı eti ve derisi düşman malı, sütü korku ve endişe ile tabir olunur. Kirmaniye göre : Rüyada ayı görmek, kötü, akildan yoksun, insanliktan uzak bir erkekle tabir olunur. Ayiya bindığını gören, düşmanına üstün gelir. Öldürmek de böyledir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ayı görmek, bela ve fitne sahibine, Bazen de hilekar, yahut kötü bir kadına bazen de hapse işaret eder. Bir kimse bir ayiya binse, eğer ehilse dince velayete nail olur. eğer ehil ve layık değilse, üzüntü ve korkuya maruz kalır, ancak sonra bu durumdan kurtulur.

Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında bir takım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında bir takım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir