AvukatBir düşünceyi yahut durumu açıklamakta güçlük çekmeye, İçine düşülen sıkıntıdan kurtulmaya yahut herkesin borusunu öttüren ve sadece kendini düşünen insana delalet eder.

İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir.

İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir.

Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz taktirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

Rüyada avukat gören kimse gerçeği görmeyerek, yanılabilir. Avukat, gizlenen gerçek olarak yorumlanır.

Rüyada bir avukat yazihanesinde bulunduğunu ve onunla konuştuğunu görmek, yeni girdiği bir işte başarılı olamayacağına ve amirleri ile anlasmazlığa düşeceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada avukat görmek, rüya sahibinin yeni bir ise başlamasına veya mlrasa sahip olmasına, bazı karışık işlerinin çözümünde yakınlarından yardım görmesine işaret eder. Bazı tabirciler, yeni girdiği işte basanli olamiyacağına ve üstleri ile anlasmazlığa düşeceğine işaret eder, demişlerdir.

Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir