AvizeKadına ve onunla gelen mutluluğa delalet eder. Tozlu ve ampulleri sönük avize ev huzursuzluğuna, Kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, Avizenin küçük kristalleri çocuğa delalet eder.

Rüyasında pırıl pırıl bir avize gören kimse sıkıntılarından sıyrılarak rahata kavuşacaktır. Ama avize yanmıyorsa bu zaman alacak anlamına gelir. Avize birden yanarsa ani bir sevinç olacaktır.

Rüyasında avize veya abajur görmek, hayırlı ve sonunda bol kazanç getirecek bir ise gireceğine delalet eder. eğer avizedeki lambalar yaniyorsa bu işin çok yakında meydana geleceğine; yanmiyorsa, zamana ihtiyaç bulunduğuna yorumlanır. Rüyasında bir avize satın aldığını gören, yeni bir ise atılır ve ondan büyük menfaat elde eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada avize görüp de lambalarıni yakmak, iş hayatinda yükselmege, para sıkıntısından kurtulmaga işaret eder. Avizenin lambalarıni söndürmek ise, rüya sahibinin işinin durgunlasmasina işaret eder. Rüyada avizeyi kirmak, ölüm haberi almaya işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir