Aşk aşıkYürek sızısına, üzüntü ve kedere delalet eder. Aşık olduğunu gören üzüntüye düşer. Aşık olup öldüğünü gören vuslata eremez. Aşk etkişiyle öldüğünü, sonra da dirıldığını gören maşukuna kavuşur. Gezginci aşık, gönül ehli, gönül zengini, dünyanın zorluklarıı karşısında çaresiz kalmış kimseye delalet eder. Düşünde Cennete girdığını gören sevgilisine kavuşur. (Ayrıca Bakınız; Muhabbet.)

Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işarettir.

Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, kadın için, tehlikeli bir rakibi olduğuna erkek içinse sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, işarettir. Aşık olduğunu görmek çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuza, sıkıntıdan uzak olduğunuza işarettir.

Rüyada aşık olduğunuzu gördüyseniz, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, işte başarılı olacağınızın işaretidir.

Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus olduğunu görmek hafif bir hastalığa tutulacağına ve kısa bir zamanda iyileşeceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada asik olmak bela, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı bir kimse rüyada asik olduğunu görse, bir belaya uğrar. Asik, iyi veya kötü işleri arzu eden bir kimsedir. Rüyada severek bir iş yaptığını ve onu yapmakla da zevk aldığını gören kimse, nefsin arzularına uyarak sonucu olmayan bir iş yapar. Bir kimse rüyada “seni seviyorum” diyen bir adam görse, o adamın rüyayı görene kizmasi şeklinde tabir olunur. Rüyada her arzusunu ve sehvani isteklerim hiçbir mani olmadan yerine getir dığını gören kimsenin, kalbi bozuk olur ve her belaya duçar olur. Ask, uyanıkken bir şeye düşkünlüge, halkın kendisine sefkat ve merhamet etmesini gerektiren bir söhrete, fakirliğe ve hasta için ölüme işaret eder. Rüyada bir şeye karşı aşırı sevgi göstermek, rüya sahibinin dininin noksan olmasına, haris ve gaflet içinde olmasına işaret eder. Rüyada severek bir iş yaptığını ve onu yapmakla da zevk aldığını gören kimse, nefsin arzularına uyarak sonucu olmayan bir iş yapar. Ask üzüntü ve kederdir. Binaenaleyh rüyada asik olduğunu gören kimseye üzüntü ve keder erişir. Zira asiklar üzüntülü ve mahzundurlar. Ask, rüya sahibinin gizleyemedigi bir sözü açıklamasina delalet eder. Bazen, rüyada ölmek, aska ve sevgilişinden uzak kalmaya, öldükten sonra dirilmek asikin, masukuna kavuşacağına delalet eder. Rüyada daglanmak ve yanmak aska delalet eder. Cennete girmek de sevgiliye kavuşmaktir. Rüyada ateşe girmek ise sevgiliden ayrılmaktir.

Aşık olduğunuzu gördüyseniz, bu çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak olduğunuzun işaretidir.

Aşık olduğunuzu gördüyseniz, bu çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak olduğunuzun işaretidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir