AnneBakınız; Ana.

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Annesi ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir.

Sevdığınız kişiyle bir araya geleceksiniz.

Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir.

Annenizi rüyanizda görmek büyük bir müjde ile yorumlanır. Anneniz ölmüs ise onu rüyada görmeniz., kendisini daima hatirlamaniz ve ona karşı dini ödevlerinizi yapmaniz yani Fatiha ve Kuran-i Kerim okumak gibi ruhunu sad edecek dualarda bulunmanız için bir ihtar, bir hatirlatmadir.Bir annenin rüyada görülmesi daima hayırla tabir edilir. Abdülgani Nablus-i hazretleri diyor ki: Rüyada anneyi kendine darilmis görmek, hayatta başarılı olacağınıza işarettir. Aglar görmek sevince, güler görmek, sizin mutlu bir hayat süreceğinize delildir. annenizi hasta görmek, üzücü bir haberle karsilasacaginiza, annenizi ölmüs görmek, Ömrünüzün uzunluguna delalet eder. Rüyanızda annenize çiçek verdiğinizı görmek, ölmüs ise onu mezarında ziyaret etmenizi beklediğini, sağ ise onu kucaklayıp hatirini sormaniz gerektiğine yorumlanır. Annenizin sizi bir hususta azarladığını görmeniz, onu ihmal ettiğiniz için size dargin olduğunu gösterir. Annenizden dayak yediğinizi görmek, onun si-zin iyiliğiniz için duaci olduğuna ve size karşı büyük bir sevgi ve sefkat beslediğine delalet eder. Rüyanızda annenizin mezarınin çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Allahin (C.C.) huzurunda pek hayırlı bir yeri olduğuna delildir. Annenizin cennette olduğunu görmek, eğer ölü ise hayra, sağ ise annenizin sizden hosnut olduğuna ve hakkınızda daima duaci bulunduğuna işarettir. Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyasında annesini görmesi sayet annesi sağ ise, annesinin kalbini kazanip, gönlünü alması gerektiğine, eğer vefat etmis ise, ahiret hayatı için evladindan hayır ve dua beklediğine işaret eder. Rüyada anneye bağirmak, kötü hareket etmek büyük günah işleyip onun bedduasini almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün işlerinin ters gitmesine işaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duSsini almaya ve ihtiyarlikta ona yardımci olmaya işaret eder.

Sevdığınız bir kişiyle bir araya geleceksiniz.

Kendi annenizi görmek, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, annenizin sizi doğurduğunu görmek, gören hasta ise sağlıklı, fakir ise zengin olacağına, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya, anneyi dövmek hastalanmaya, anneyi ağlarken görmek büyük bir mutsuzluğa işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir