Akıka kurbanıRüyada dogan çocuk için kurban kesmek, kayıp bir kimsenin gelmesine veya bir hastanin sıhhat bulmasina ya da bir hapisin kurtulmasına işaret eder.Bazen de akika kurbani kesmek, insanın kuvvetlenmesine ve sünnet-i seniyyenin yerine getirilmesine delalet eder. Uyanikken kesilmesi caiz olan bir şeyi rüyada kesse veya yapılması gereken bir şeyi yapsa rüya sahibinin dünya ve ahiret işlerinde yapmakta olduğu husus hakkındaki muamelenin güzel ve hoş oiduguna delalet eder. Rüyada halk için bir domuz kesse veya haram olduğunu bildiği halde halka ölmüs bir şeyi takdim etse, rüya sahibinin, ana ve babasına veya Allah-u Tealaya aşı olduğuna delalet eder.

Oğlan yahut kız çocuğu olmaya delalet eder.  1. çok tşk umarım ben sevinirim mutlu olmak çok güzel bişey ayrıca aşkımı çok seviyorum

  2. ben önce yere düştüm az bişey kustum sonrada yine tanımadığım fakat rüyamda gözümün önünde araba çarpmasıyla ölen bir arkadaşımın ardından ağlamaya başladım.
    sizin yazdığınız yorumlar içinde ben kendi rüyamla ilintili bir şey anlayamadım bana rüyamın tabirini yapabilirseniz gerçekten çok sevinirim.
    teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir