AkciğerKişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendığını görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.

Ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Dikkatli olun.

Rüyada akciger görmek ferah ve sevinç alametidir. Ibn-i Şirine göre; rüyasında kendisine akciger verıldığını gören, eğer vereni taniyorsa, ondan sevineceği bir haber alır ve menfaat görür; eğer tanimiyorsa, bilmedigi birinden kendisine sevineceği bir iyilik gelir. Birine akciger verdiğini görmek, kendi eliyle o verdiği adama sevineceği bir iyilik yapacağına, eğer verdiği kişiyi bilmiyorsa halka karşı bir iyilikte bulunacağına işarettir. Cabirül-Mağrıbîye göre; rüyada akciger yediğini görmek, eğer yedigi ciger pismis ise ve eti yenilir bir hayvana ait ise, kolaylıkla mal sahibi olacağına; eğer eti yenilmeyen bir hayvana ait ise, edineceği malın haram mal olacağına; akcigerinin koptugunu görmek, ecelinin yaklastiğına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Akciger umumiyetle ömür ile tabir edilir. Dolayisıyla Akcigerin sağlamligi uzun ömre, onun bozukluğu ise kısa ömre işaret eder. Rüyada görülen akciger, ruhun mahallidir. Bundan dolayı bir kimse rüyada kendi akcigerinin kötü koktugunu görse, o kimsenin ömrü biter. Yine akciger, gazap mahallidir. Akciger kadın ile de tabir edilir. Akcigerin sağlamligi uzun ömre, onun bozukluğu ise kısa ömre delalet eder.

Hastalığa işrettir, dikkat edin.

Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendığını görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir