AdliyeAdliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

İşlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye yorumlanır.

İşlerinizin bozulacağı ve sıkıntıya düşeceğinizi belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye işarettir. Bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek, saygınlığınızın artacağını belirtir. Güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacaksınız.

Rüyasında adliye gören kişi doğru düşünmektedir ama düşüncelerini çevresindekilere anlatmakta güçlük çekiyor demektir.

Adliye görmek hayırlı değildir. Bir adliye binasinda bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığınızda bazı bozukluklar olduğuna; mutlaka bir doktora başvurmaniz gerektiğine veya işlerinizdeki aksakliklar için bir maliyeci uzmana danismaniz lazım geldiğine delalet eder. Bazılarına göre; rüyada adliye binasi görmek, işlerinin bozukluguna delildir. Adliye binasindan içeri girdığını görmek, bir işinden dolayı mahkemeye düşeceğine; mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek, düşmanlarınin galebesine; kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasini savunduğunu veya bir avukatin kendisini savunduğunu görmek, karışık işlerinin düzeleceğine işarettir. Mahkeme kapısindan çıktığını görmek, işlerinin uzayacağına, girdığını görmek ise bunun aksine delildir.Rüyada adliye binasini görmek rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işaret eder. Ancak adliyede hakim görmek, iyi şekilde tabir edilir.

Adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir