AblaBakınız; Kardeş.

Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyasında ablasını görmek, bekar ise yakında iyi bir evlilik yapacağına, evli ise; bir kız çocuğu doğuracağına, bu rüyayı bir erkek görmüş ise; beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine veyahut çok hayırlı bir haber alacağına işarettir. Bir rivayete göre; ablasindan büyük bir menfaat göreceğine, ablasi yoksa onun yerine koyduğu bir kimseden ayni şekilde bir menfaat bulacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre ise rüyada abla görmek, şefkatle ve sevgiyle yorumlanır. Rüyada bir ablasi olduğunu görmek, aile içinde çok sevildiğine işarettir. ablasını yanaklarından öptüğünü gören, mutlu bir geleceğe sahip olur. Ablasi tarafından öpüldüğünü görmek ise, kendisinin ev halkına bağlıligini gösterir.

Rüyada ablanızı görürseniz, bütün işlerinizde ve girişimlerinizin tamamında birisinden destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir